Základy google aplikací

Vyprodáno

Prosím napište nám do poznámky, zda s sebou budete mít dítě a jeho věk.

K semináři: vhodný - Google účet a vlastní notebook. 

Neděle 25. října od 9:30 do 12:30, Komunitní centrum Uzlík, Plachého 48, Plzeň.

Kurz v rámci projektu - Zpátky do práce, jde to! Při koupi minimálně 4 kurzů získáte poukázku na 4h coworkingu zdarma.

Kurz bude zaměřen na praktické dovednosti používání Google aplikací v každodenním životě a práci: Úvod do Google, cloudové řešení, Gmail, Kalendář a úkoly. Google disk, Dokumenty, Tabulky, Prezentace, Formuláře, Google Keep, Google fotky. Aplikace pro mobilní telefony. Formy sídelní informací, dokumentů, podkladů a fotek. Spolupráce na dokumentech v reálném čase. Kurz je určen primárně pro začátečníky nebo mírně pokročilé. 

Lektor Jiří Tománek je zastupitel a radní menší obce. A především nadšenec do IT. Od začátku 90. let řeší IT problémy v domácnostech i firmách. Profesně se věnuje grafice - navrhuje medaile a mince a spravuje PC sítě.  S uvedením online aplikací se snaží o propagaci trendů, vzdělávání, implementaci a poradenství v oblasti cloudu a především Google aplikací. Ve volném čase se věnuje neziskové organizaci, která pořádá komunitní akce pro rodiny s dětmi. 


Při nákupu vstupenky zvolte osobní odběr. Na místě bude jmenný seznam.

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky.

Projekt je podpořen z dotačního programu Rodina MPSV. 

99,00 Kč
Please select variants first