Workshop látkových plen a bazárek

Pondělí 9. listopadu od 10:00, Komunitní centrum Uzlík, Plachého 48, Plzeň

Přijďte se dozvědět více o látkových plenách - jaké druhy a typy trh nabízí. Jaké značky se nejčastěji objevují. Jejich výhody/nevýhody. Jak o plenky správně pečovat. Plenky si můžete i vyzkoušet na cvičných panenkách.

Délka workshopu je 1,5 hodiny a poté je možné nakoupit něco z látkové výbavy na našem bazárku,který mohou navštívit i ti, kteří se workshopu nezúčastnili. Vstup na bazar je dobrovolný.

Děti jsou vítány.

Při nákupu zvolte osobní odběr. Permanentka vám bude vydána na první lekci, na místě bude jmenný seznam.

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky.

150,00 Kč
Please select variants first