Využití základních Montessori principů v domácím prostředí

Pátek 6. listopadu od 10:00, Komunitní centrum Uzlík, Plachého 48, Plzeň

Povídání především o praktickém využití Montessori principů v domácím prostředí. Ukázka pomůcek vyrobených z materiálů, které máme všichni doma. Odpovědi na časté dotazy ohledně Montessori přístupu. Sdílení zkušeností a pohledu na věc čtyřnásobné matky :).

Přednáší: Bc. Šárka Škodová
Dnes se věnuji naplno rodině - našim 4 dětem, z nichž máme 2 v režimu individuálního vzdělávání a veškerý pracovní čas investuji do Klubu Rubikon, protože mi investice do "vzdělávání" dětí dává čím dál tím větší smysl.

Není třeba vyzvedávat vstupenku, na místě bude jmenný seznam.

Děti je možné mít s sebou, počet míst je omezen. Bude připraveno drobné občerstvení.