Využití základních Montessori principů v domácím prostředí

Pondělí 27. července od 10:00

V případě pěkného počasí se sejdeme v Borském parku na pikniku v trávě, v případě nepřízně počasí v komunitním centru Uzlík - Plachého 48. Informace vám včas přijde prostřednictvím sms. Zadejte tedy prosím vaše telefonní číslo.

Povídání především o praktickém využití Montessori principů v domácím prostředí. Ukázka pomůcek vyrobených z materiálů, které máme všichni doma. Odpovědi na časté dotazy ohledně Montessori přístupu. Sdílení zkušeností a pohledu na věc čtyřnásobné matky :).

Přednáší: Bc. Šárka Škodová
Dnes se věnuji naplno rodině - našim 4 dětem, z nichž máme 2 v režimu individuálního vzdělávání a veškerý pracovní čas investuji do Klubu Rubikon, protože mi investice do "vzdělávání" dětí dává čím dál tím větší smysl.

Děti je možné mít s sebou, počet míst je omezen. Bude připraveno drobné občerstvení.