Workshop tejpování

Workshop tejpování
Pátek 29. května od 10:30 do cca 12:00 

Workshop Tejpování s Vendulou Šťastnou je upravený individuálním potřebám - tzn. dozvíte se, jak tejpovat např. bolavá záda, kotníky, jizvy, tejpování v těhotenství či po porodu, nebo co vše lze tejpovat u malých miminek. Vše s názornou ukázkou. Na místě bude zajištěn hrací koutek (bez hlídání dětí). Od lektorky je možné také zakoupit tejpy - klubko cca 250 Kč.

V případě hezkého počasí proběhne kurz venku na piknikových dekách. V případě špatného počasí bude místo upřesněno dle počtu účastníků. Informace o místě konání vám přijde včas do e-mailu.

Pokud máte nějaké otázky kontaktujte nás na kovacova.uzlik@gmail.com

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky.  

220,00 Kč
Please select variants first