Vědomý time management

Vědomý time - management aneb netradiční workshop na tradiční téma
17. DUBNA od 10:00 do cca 11:30 cena 250,-
Netradičně pojatý praktický workshop na téma práce s časem, stanovení životních priorit, sdílení zkušeností, tipy a triky.
Přednáší Bc. Šárka Škodová
Dnes se věnuji naplno rodině - našim 4 dětem, z nichž máme 2 v režimu individuálního vzdělávání a veškerý pracovní čas investuji do Klubu Rubikon, protože mi investice do "vzdělávání" dětí dává čím dál tím větší smysl.
Děti můžete vzít s sebou. Počet míst je omezen. Bude připraveno drobné občerstvení.