Putování po stopách indiánů

Léto a indiánské dobrodružství jde ruku v ruce.

Pojďte to zažít s námi. Sejdeme se u pomníku v parku na Homolce v čase od 9:50 - 10:00 a poté společně půjdeme na dobrodružnou procházku po stopách indiánů. Děti budou plnit úkoly, které je dovedou k indiánskému pokladu. Těm nejmenším pomůžou maminky, ale většinu děti zvládnou i samy, vše bude přizpůsobeno věku dětí.

Trasa je vhodná i pro kočárky. Plánovaný konec je okolo 12 hodiny. Můžete si s sebou vzít deku a poté si můžeme udělat společný piknik v trávě.

Cena je 100,- za každé dítě, které se stezky aktivně zúčastní a na konci najde poklad. Podle toho prosím kupte počet vstupenek :) Děkujeme
!!! Do poznámky prosím napište věk dítěte.

Pokud máte sourozence napište nám před nákupem na truneckova.uzlik@gmail.com a vyhotovíme vám slevový kód :) 

Při volbě dopravy prosím zaškrtněte osobní odběr. Děkujeme.

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 

Akce je podpořena MMP - Odborem školství, mládeže a tělovýchovy

100,00 Kč
Please select variants first