První pomoc 2 - aneb rodičovské minimum

Pondělí 12. října od 10:00 do 11:30, Komunitní centrum Uzlík, Plachého 48, Plzeň 

Na druhém z workshopů se naučíte ošetřovat nejrůznější úrazy a poranění vašich nejdražších. V průběhu workshopu Vám ukážeme, jak si poradit s drobným i závažným poraněním, jaké vychytávky si pořídit do lékárničky a jaké babské rady z internetu raději ani nezkoušet. Vzhledem k obsahu a množství praktických nácviků doporučujeme účast bez dětí. Pokud nemáte možnost hlídání, děti lze mít s sebou, v místě je hrací koutek a k dispozici profesionální chůva.

Tři na sebe odkazující workshopy o specifikách první pomoci u dětí (není nutná účast na předešlých, ale bude na ně odkazováno, znalosti a dovednosti na sebe navazují).

Kapacita 10 lidí

Cena 320 Kč (vč. hlídání dětí)

Při nákupu vstupenky zvolte osobní odběr. Vstupenky nevydáváme, na místě bude jmenný seznam. 

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 


320,00 Kč
Please select variants first