První pomoc 1 - aneb rodičovské minimum

Pondělí 5. října od 10:00 do 11:30, Komunitní centrum Uzlík, Plachého 48, Plzeň 

V prvním ze třech workshopů Vás naučíme rozpoznat stavy ohrožující život (nejen) našich dětí - bezvědomí, tepenné krvácení, bezdeší. Jak se v náročné situaci orientovat, co dělat a s čím naopak neztrácet drahocenný čas? A hlavně - všechny úkony si prakticky vyzkoušíte a "dostanete pod kůži". Vzhledem k obsahu a množství praktických nácviků doporučujeme účast bez dětí. Pokud nemáte možnost hlídání, děti lze mít s sebou, v místě je hrací koutek a k dispozici chůva.

Tři na sebe odkazující workshopy o specifikách první pomoci u dětí (není nutná účast na předešlých, ale bude na ně odkazováno, znalosti a dovednosti na sebe navazují).

Kapacita 10 lidí

Cena 320 Kč (vč. hlídání dětí)

Při nákupu vstupenky zvolte osobní odběr. Vstupenky nevydáváme, na místě bude jmenný seznam.

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 


320,00 Kč
Please select variants first