Prťata tančí

Vyprodáno

Středy 9.9. 2020 do 11.11.2020. 10:15-11:00. Studio Fitness Ka Plzen. 

10 lekci

Všechny mini tanečnice i tanečníci pozor! Prťata budou znovu tančit, a to každou středu od 10:15 do 11:00. Na některých lekcích si zatančíme na písničky z různých českých i zahraničních pohádek, jindy si zase procvičíme různé taneční styly. Nebojte se, nebude to vůbec náročné, jelikož u nás dokáže tančit úplně každý. 

Naše lekce jsou určeny krom malých tanečníků i pro jejich doprovod. A pokud se náhodou stane, že daný styl nebude prckovi vyhovovat, není třeba se obávat. Na konci každé lekce totiž pustíme uzdu fantazii a necháme děti tancovat si tak, jak uznají za vhodné.

Při nákupu vstupenky zvolte osobní odběr. Na místě bude jmenný seznam.

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 

800,00 Kč
Please select variants first