Coworking středa 28.10.2020 od 13:30 - 15:30

Coworking středa 28.10.2020 od 13:30 - 15:30, Plachého 48, Plzeň

Pracovat v klidu i s dítětem? Ano, jde to!
K dispozici vám bude wifi, teplé nápoje, pracovní místo a kvalifikovaná chůva.

Cena za hodinu je 50,- Kč za dospělého a 50,- Kč za dítě/děti 

Cena za dospělého zahrnuje wifi, teplé nápoje a pracovní místo, cena za dítě/děti zahrnuje hlídání profesionální chůvou. 

Z důvodu vládního nařízení se coworking uskuteční v počtu maximálně 6 osob včetně dětí. Při nákupu proto prosím kupte jednu vstupenku pro sebe a jednu pro své dítě. Cena 100,- Kč je za 2 hodiny. Pokud máte více dětí, kupte vstupenku i pro ně, ale zaplaťte pouze za jedno dítě. Další sourozenci jsou zdarma. 

Mnoho rodičů si přeje pracovat, i když jsou na rodičovské dovolené. Ale jak na to, když čas bez dítěte, které třeba spí, je tak omezený, a babička na hlídání není k dispozici? Odpovědí je coworking. Ale není vždy podmínkou jen pracovat. Nejeden rodič si přeje prostě jen na chvíli zasednout k internetu, nakoupit online nebo napsat přátelům, i od toho jsme tady.
Vy si vypijete kávu a oddechnete, vaše dítko si pohraje s ostatními dětmi a přitom bude ve vaši bezprostřední blízkosti. 

  
Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 


Projekt je spolufinancován z dotačního programu Rodina MPSV.


100,00 Kč
Please select variants first