Jak na Montessori doma - Šárka Škodová

Využití základních Montessori principů v domácím prostředí
Pátek 27. BŘEZNA 10:00 až cca 11:30
Cena: 250,-
Povídání především o praktickém využití Montessori principů v domácím prostředí. Ukázka pomůcek vyrobených z materiálů, které máme všichni doma. Odpovědi na časté dotazy ohledně Montessori přístupu. Sdílení zkušeností a pohledu na věc čtyřnásobné matky :).
Přednáší: Bc. Šárka Škodová
Dnes se věnuji naplno rodině - našim 4 dětem, z nichž máme 2 v režimu individuálního vzdělávání a veškerý pracovní čas investuji do Klubu Rubikon, protože mi investice do "vzdělávání" dětí dává čím dál tím větší smysl.Děti je možné mít s sebou, počet míst je omezen. Bude připraveno drobné občerstvení.