Cvičení Baby and Me 5 pondělí

Vyprodáno

Startujeme již pátý kurz Baby and Me v pondělí 7.9. v čase od 10:15-11:00

Studio Fitnesska, Skrétova 8, Plzeň

45 minut 

V novém školním roce bude každé pondělí probíhat cvičení pro maminky s dětmi. Budeme cvičit po dobu 45 minut. Nadále budeme používat své děti jako zátěž (budeme je držet, mazlit se s nimi, houpat je atd.). Vše je šetrné a pod dohledem lektorky s certifikátem. Hodina se skládá ze zahřátí, posilovací části a závěrečné relaxace. 

Hodiny budou vedeny formou předplaceného kurzu. Cena 10 lekcí je 800 Kč. Kurz bude zahájen 7.9. Jednotné vstupné je 100 Kč (je nutné předem ověřit kapacitu)

Věk děti není omezen, necháváme návštěvu lekce čistě na rozhodnutí maminek (platí však, že by dítě mělo držet hlavičku).

Na jakékoliv dotazy ráda odpoví lektorka na e-mailu: chlupsa.uzlik@gmail.com

Uzlík, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Vaše osobní údaje slouží ke komunikaci před a během pořádané akce, po akci budou tyto údaje smazány. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku na sociálních sítích a následujících akcí. Pokud s pořízením fotografii nesouhlasíte, napište nám to do poznámky. 800,00 Kč
Please select variants first