Nicole Šteinigerová

Nicole je studentka vysoké školy 1. stupně ZŠ a velmi všestranná osoba. Co dělá v Uzlíku a jaké jsou její zkušenosti, se dočtete zde:

Proč jsi se přidala do Uzlíku?

Vždy mě bavilo pracovat s dětmi i s dospěláky, vidět je jak rostou, zdokonalují v tom co je baví a naplňuje, nebo jim jen pomoci s prvním krokem k splnění jejich snů. Po škole jsem přemýšlela nad tím, jak bych si mohla svoje sny splnit i já a do cesty mi přišel Uzlík, který mě svou myšlenkou okouzlil.

Jakou máš praxi?

Hudbě se věnuji už odmalička, zpívala jsem ve sborech, ale také jsem docházela hned k několika učitelům sólového zpěvu. Do roku 2016 jsem působila v operním sboru DJKT a mám za sebou mnoho představení. V posledních letech jsem se zaměřila na muzikálový zpěv a pop. Docházela jsem na workshopy od Ladislava Korbela a do teď spolupracuji s Danielem Hůlkou, který je mým učitelem již přes rok.

K fotografii jsem se dostala díky střední škole. Vystudovala jsem Multimediální tvorbu na SOŠ obchodu, užitého umění a designu v Plzni, kde jsem se kromě fotografie věnovala například i grafice, dějinám umění nebo filmové tvorbě. Nejvíce mě pohltil právě svět fotografie, ve které jsem se začala rozvíjet i mimo školu a teď po škole se z mého koníčku stala i má práce kterou miluju.

Co děláš v Uzlíku?

 V uzlíku vedu kurzy Fotit může každý, Focení pro pokročilé a Zpíváme si pro radost. A dost možná se sem tam mezi vámi mihnu s foťákem v ruce. 

Co tě nejvíc nabíjí?

Nejvíce mě nabíjí zpívání, u kterého se můžu vždy uvolnit a také focení s dětmi, protože ty mi vždy dovedou vykouzlit úsměv na tváři.

Co naopak vybíjí?

 Když musím dělat něco, co mě nebaví nebo mi zkrátka nedává smysl.


Co Uzlíku přeješ do dalších let?

 Spoustu splněných snů členům uzlíku, ale i rodinám, které sem chodí! A také mnoho povedených akcí a projektů.
Kontaktujte nás:

Uzlík, z.s., Střední cesta 1285/15, 326 00 Plzeň

E-mail: spolekuzlik@gmail.com                                            


Podpořte nás:

Pokud máte zájem přispět na naší činnost, kontaktujte nás, zde je náš transparentní účet:

2201426947 / 2010 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!