Mgr. Andrea Potužáková

Andrea je maminka dvou dětí, má vystudováno učitelství druhého stupně a je velkou podporou pro maminky při potížích s kojením. A jaká je její role v Uzlíku se dočtete v rozhovoru:

Proč jsi se přidala do Uzlíku?

Do Uzlíku jsem se přidala proto, že jsem se v Plzni cítila sama a chtěla jsem být součástí nějakého prima tvůrčího týmu. Navíc jsem si přála působit v oblasti laktačního poradenství a dělat osvětu.

Co jsi dělala před mateřskou?

Před mateřskou jsem učila na základní škole. Měla jsem možnost působit na malotřídní škole a také na menší škole ve městě, oboje byla velmi cenná zkušenost.

Co v Uzlíku děláš?

Jsem laktační poradkyní - vedu podpůrné skupinky a dělám individuální poradenství. Podílím se na fundraisingu - jsem metodická podpora při sepisování projektů a mám na starost korektury. Podílím se na tvorbě harmonogramu a společně s Lenkou a Janou spolupracuji na realizaci dlouhodobých cílů Uzlíku, které jednou snad spatří světlo světa. 

Co tě nejvíc nabíjí?

Nejvíc mě nabíjí realizovat setkání lidí stejného smýšlení a vymýšlet aktivity pro děti.

Co naopak vybíjí?

Administrativa. Ale té dělám v Uzlíku velmi velmi málo. A momentálně nemožnost setkávat se s lidmi a dětmi.

Je něco, co ti v době Covid-19 bylo líto nebo tě naopak potěšilo?

Doba Korony je ve všech ohledech specifická. Velmi mile mě překvapila realizace věcí a nápadů, které by nás ve snu realizovat nenapadly. Zřídit eshop, vyrobit adventní kalendář, hru Putování za skřítky a další. A líto je mi nyní nevyužitého prostoru. Toho, že nemůžeme použít pomůcky, které máme nakoupené na realizaci kroužků. Že nemůžeme zúročit všechny naše nápady a dělat, co máme rády.

Co Uzlíku přeješ do dalších let?

Spoustu spokojených rodičů a děti.Kontaktujte nás:

Uzlík, z.s., Střední cesta 1285/15, 326 00 Plzeň

E-mail: spolekuzlik@gmail.com                                            


Podpořte nás:

Pokud máte zájem přispět na naší činnost, kontaktujte nás, zde je náš transparentní účet:

2201426947 / 2010 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!