Alex Balík

Alex je srdcem i duší skaut a nebojí se práce ani s těmi nejmenšími dětmi. Více o Alexovi se dočtete v rozhovoru:

Proč jsi se přidal do Uzlíku? Rád rozvíjím své schopnosti a dovednosti a v Uzlíku vidím potenciál. Líbí se mi práce s dětmi a rád se věnuji i těm nejmladším z nás.

Jakou máš praxi? Mám vystudované pedagogické lyceum a předškolní pedagogiku v Berouně. Během studia jsem absolvoval pedagogickou praxi na pozici asistenta pedagoga, vychovatele ve ŠD i učitele v mateřské škole. Dále se od 15 let aktivně podílím na přípravě programu na skautské letní tábory, kde působím jako vedoucí.

Co v Uzlíku děláš?  V Uzlíku pracuji jako průvodce v programu Do školky v pohodě.

Co tě nejvíc nabíjí? Věnovat čas dětem je podle mého názoru jeden z nejefektivnějších způsobů využití volného času. Nejvíce mě nabíjí dobře odvedená práce a sledování pokroků, které děti pod mým vedením dosahují.

Co naopak vybíjí? Neúspěch a nedoceněná práce.

Co Uzlíku přeješ do dalších let? Uzlíku bych do dalších let rád popřál rozkvět a mnoho úspěchů.